Матеріально - техничне забезпечення Затоківської ЗОШ № 9

Матеріально - техничне забезпечення Затоківської ЗОШ № 9

Матеріально технічна база Затоківської ЗОШ № 9 відповідає статусу навчального закладу для отримання якісної освіти, розвитку компетентної творчої особистості. Школа має обладнані кабінети, з них 8 кабінетів-класів, із них 3 кабінети з інтерактивною дошкою та мультимедійним обладнанням (інформатики, математики, української мови), три класні кімнати для учнів 2-4 класів початкової школи ( із них 1 4 клас початкової школи з інтерактивною дошкою та мультимедійним обладнанням. Крім цих 11 кабінетів, є добре обладнані кабінет обслуговуючої праці для дівчат та майстерня для хлопчиків, лінгафонний кабінет та комплекси:

природничо-математичний комплекс (комп’ютерний клас, лабораторії фізики та хімії);

фізкультурно-спортивний комплекс (спортивна зала, тренажерна зала, спортивний майданчик, міні-стадіон зі штучним покриттям, стрілковий тір);

художньо-естетичний комплекс (актова зала, танцювальна зала, художня майстерня, музична школа);

лікувально-профілактичний комплекс (кабінет лікаря - педіатра, процедурний кабінет, кабінет ЛФК, кабінет стоматолога, кімната психологічного розвантаження, масажний кабінет).

Діє бібліотека, Інтернет, краєзнавчий музей.

Діти мають можливість отримати додаткову освіту на заняттях факультативів з української мови та літератури, інформатики, на індивідуальних заняттях з історії України, географії, біології, іноземної мови, практичним психологом ведеться факультатив «Профілактика ВІЛ - інфекції пропаганда здорового способу життя на засадах розвитку життєвих навичок» для учнів 10 класу.

В позаурочний час учні займаються у театральному та танцювальному гуртках, у дитячій музикальній школі, спортивних секціях (з волейболу, баскетболу, футболу, східної боротьби), Клубі КВК.

У складі шкільних агітбригад діти приймають участь в екологічних заходах селища та міста, в конкурсі «Молодь обирає здоров’я», волонтерському русі «Від серця до серця», дієво працює «Школа безпеки» в рамках Всеукраїнського громадського дитячого руху.

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi