Історія закладу освіти

Вперше наша школа відкрилась в 1940 році, коли ще в селі господарювали румуни. Приміщення школи складалось з однієї кімнати, яку орендували у Марар Анастасії Михайлівни по вулиці Плавневій 37. В цьому будинку діти займались до 1944 року. Школа була початковою де всі роки працювала вчителькою Бильська Ніна Станіславівна. В 1945 році школа знаходилась в будинку №33 по вулиці Плавневій. Займалось 60 учнів в семирічній вечірній школі. З 1953 по 1954 р.р. школа перейшла на денне навчання. В цьому ж році вперше був випущений 7 клас. З 1955 року школа працювала на території бази відпочинку "Залізничник". В 1962 році відбувся випуск 8 класу
Сучасна будівля школи була здана в експлуатацію у 1980 році. Проект школа-клуб розрахований на 340 учнів.
Затоківський НВК як заклад нового типу було створено у 2002 році на базі дитячого садка "Золота рибка" та загальноосвітньої школи №9. У нашому НВК створено всі умови для високої працездатності та гарного самопочуття вчителів та учнів: просторі світлі класи з сучасними меблями, ігрові кімнати, спальні для денного сну, спортивна, хореографічна, музична зали. У закладі склалася власна система роботи зі створення сприятливого середовища для формування навичок здорового способу життя вихованців. Навчальний процес в закладі спрямований на особистісно зорієнтовані освітні технології, як провідний напрямок сучасної школи. В закладі опановані передові інтерактивні методи навчання, з використанням інтерактивної дошки SmartBord. Використовуються на інтегрованих уроках програмні засоби навчання. Уроки з різних предметів проводяться у комп'ютерному класі. Спортивний комплекс школи має сучасне обладнання, працює тренажерна зала, в вечірній час в ній займаються наші вчителі та батьки учнів.

У 2006 році Затоківський НВК увійшов до обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю. У 2011 році Затоківський НВК став учасником Всеукраїнського пілотного проекту «Відкритий світ» з впровадженням комп’ютерних технологій в навчальний процес.

1 вересня 2011 року відбулася перша презентація відновленого шкільного краєзнавчого музею.

17.08.2012 року рішенням сесії Затоківської селищної ради за № 755 від 29.03.2012 року Затоківський НВК було реорганізовано у Затоківську ЗОШ № 9 і дитячий садок «Золота рибка»

23.08.2012 року наказом № 945 Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» була визнана переможцем у номінації «Освітньо-інформаційні центри з розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю».

З 14.09.2014 року згідно наказу по відділу освіти Білгород-Дністровської міської ради за № 242/1 була затверджена учасником пілотного проекту «Східне партнерство у сфері педагогічних інновацій в інклюзивній освіті (INOVEST)» міста Білгород-Дністровського.

Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi