В Затоківській ЗОШ №9 провели низку заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На початку травня у класних колективах відбулася єдина виховна години на тему: « У нас єдина мета – Україна свята, нездолана ніким і ніколи! ». В бібліотеці та в фойє школи розміщена виставка « Подвиг не має забуття ». В музейній кімнаті провели екскурсії для учнів школи.

/Files/images/IMG_20180505_115024_BURST2.jpg/Files/images/IMG_20180504_093457.jpgКоманда нашої школи взяла участь у Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грі «Сокіл» ( Джура). Учениця 8 класу Кривошій Анжела здобула 2 місце у конкурсі «Стрільба з гвинтівки».

/Files/images/IMG_20180503_083332.jpg

Напередодні свят члени шкільного самоврядування (учні 10 класу) провели операцію «Пам’ятник»: прибирали територію біля стели Хафіса Заріпова.

Учні 6 класу підготували відкриту виховну годину «Хоробрі серця». Під час виступу/Files/images/IMG_20180508_085129.jpg лунали фронтові пісні, патріотичні композиції. Діти бажали здоров’я, мирного неба, дякували за Перемогу нашим ветеранам.


9 травня ми проведемо акцію «Доброго ранку, ветерани!» і будемо брати участь у мітингу-реквіємі в смт Затока, присвяченому Дню перемоги над нацизмом.

/Files/images/Перемога.png

День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi